Tavolina me fiok per argjendar dhe dyqane

Shitet nga: agron 24 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për shitore/butiqe
tavolina eshe e bukur posedon edhe ndriqim , ka 8 fiok te vogela dhe 2 fiok te medha hyn ne pun sidoms per argjendar , dyqane ,eshte e inportuar nga gjermonia . na kontaktoni : 044-896-014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim