APARATURA PER LABORATOR :Mikroskopi , fotometer ..

Shitet nga: Albion 30 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shiten paisjet per laborator shum pak te perdorura komplet :
1.Mikroskopi
2.Fotometer per biokimi dhe hematologji
3.Sterilizatori
4.Centrifug
5.Banjo ujore
6.Pipeta automatike lloje te ndryshme
7.Mbajts per SE
8.Mbajts te eprovetave etj.

Cmimi sipas marveshjes...!!

bej edhe ndrrim nese me konvenon!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim