Maqina per autolarje te firmes STARTEK

Shitet nga: Gazi 13 Shk 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
maqinat jan te ardhura nga italia te firmes se njohur Startek dhe jan te pa perdorura . Eshte maqina e madhe qe mund te perdoret edhe me uj te nxehur dhe me benzin eshte maqina e vogel per uj eshte kompresori dhe fshisa e madhe me 2 motrorra per me shum informata mund te kontaktoni ne ket numer 044 133 242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim