"BESMIRI"

Shitet nga: BESMIRI 04 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
"BESMIRI" bejm kryerjen e puneve si:suvatim.gips,montim,fasadim dhe knauf.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim