Bejmè Rregullimin e OBORREVE me kubza te betonit

Shitet nga: Bashkim 06 Krr 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
Bejmè rregullimin e oborreve me kubza te ndryshme se dhe punojm me bagera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim