Bejm ngjeshjen e temelav

Shitet nga: ameri 13 Gsh 04:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
bejme ngjeshjen e temelav dhe montimin e kubeza te betonit (kocka) tel 044767070 044814461 zbukurimi i parqev mbjellja e barit mund te na vizitoni edhe ne facebook bina-com bina-com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim