Frezimin dhe livrimin e arave

Shitet nga: Besi 25 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
Bejme frezimin dhe livrimin e arave me
Kultivator me qmime te volitshmme.
Gjithaashtu bejm edhe mbjelljen e barit dhe
Pishave si dhe rregullime tjera oborri

Per me shum info kontaktoni:045412563
Dhe viber +37745412563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim