Keramik punues

Shitet nga: abdullah 22 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
bejm muntimin te:
keramikave
granitit
parcellanit
mozaikut
muntimin e shkalleve
si dhe izolimin e ftoft.
te gjith punt i kryejm si pas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim