Kerkoj frizere- puntore profesionale

Shitet nga: a 26 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
Kerkoj nje frizre profesionale me perqindje 50% fitimin lokali eshte i im nuk hyn pagesa e lokalit per gjys me puntoren vetm hyn shpesimet e energjis,ujit dhe mbeturinave pres puntore serioze dhe profesioniste qe te lajmrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim