Kocka te betonit

Shitet nga: --TONI-- 16 Qer 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
bejme prodhimin dhe montimin e kockave,anesoreve te betonit si dhe bejme shitjen e betonit te gatshem me porosi me qmim te volitshem nr kont


viber.>>>

dhe
044470329 045813019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim