Oborre, parqe, lulishte, etj.

Shitet nga: remi 17 Qer 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
Bejme rregullimin e oborreve me kocka, mbjelljen e barit si dhe drunjve dekorative. Punimet tona jane te cilesise se larte dhe te garantuara.
Ne sjellim pervojen tone 15 vjecare gjermane....

Tel----Viber----045-667-219

ose 045 377 702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim