Punojm fasada

Shitet nga: Qazim 12 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
mallter izolime me storipoll fasada ngjyrna mrena dhe jasht skelet ikem tonat gjindem ne shtime 049309657 .shes edhe opell vetren 2.0 dizell 2001 regjisrim ka deri 02,09. 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim