Punojme Nxemje Qendrore si dhe Instalimin e Ujit

Shitet nga: albin 18 Pri 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Sektori : Të tjera
Punojme Nxemje Qendrore si dhe Instalimin e Ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim