Bej rregullim e bashqeve

Shitet nga: xxxxx 16 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bej rregullim e bashqeve dhe serave me frez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim