Mirmbatje te oborreve

Shitet nga: Arianit 06 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bejm mirmbatje te oborreve kositjen e barit ujitjen e luleve dhe pemve si dhe larjen e kubzave (kockave)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim