Punojme Nxemje Qendrore Si Dhe Instalimin E Ujit

Shitet nga: ?? 07 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Punojme Nxemje Qendrore Si Dhe Instalimin E Ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim