RREGULLIMI I OBORREVE ME KUBEZA BETONIT [kockave]

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: fontana 13 Dhj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve

MONTIM TE ANSOREVE DHE KUBZAVE.-PRODHIMIN E KUBZAVE ME MAKIN FULL AUTOMATIKE

ME PRESIM TE PLOTE, NESE DONI KUALITET na kontaktoni

049 - 848 - 001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim