Rregullimi i oborreve me kubza te betonin kocka

Shitet nga: ameri 28 Maj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bojm montimin e kubzave te betonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim