Rregullimi oborrev me kubza te betonit (kocka)

Shitet nga: AMER Sot 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Montojme kubza te betonit dhe ngjeshjen e temelav tel. 044767070. 044814461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim