DJ MUZIK DHE TENDA ne FERIZAJ

Shitet nga: LENDRITI 26 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Për dasma
Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , ,TAVOLINAT jan me mbulesa dekoruese,,, Me tavoline dekoruese te nuses dhe dhendrrit sikur qe shihet ne foto,, *** , ***** TENDAT JON ME DIMENZIONE TE NDRYSHME ,p,sh,4x8,4 x 10, ,,5 x 10 dhe 6x12,te gjitha jon me ndriqim , TEL 045 592 443, ,
POSEDOJM EDHE TAVOLINA TE DRUNIT SHUM TE MIRA PER QDO AHENG TUAJIN,, kapacitet per 1000 persona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim