Tupana-DJ-Fishekzjarre per dasma dhe ahengje fam..

Shitet nga: fahredin 10 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Për dasma
Tupana-DJ-Fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim