Kkamarjera per dasma 4 veta per ne shtepii

Shitet nga: k 29 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
kamarjera sherbime shumm te miraa ju mirpresummm na kontaktoo ne tel 045 465 018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim