Bëjm hapjen e kanalizimev mrena dhe jasht

Shitet nga: bali 03 Jan 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bëjm hapjen e kanalizimev mrena dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim