Bejm pastimi e bunarave dhe pundrumave ju mirpre..

Shitet nga: cali companii 06 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Të tjera
bej pastrimi e bunarve me pompa prej 4 deri ne 17 metra me shpejsi prej 1700 litra ne ne minut pompat jam me standarte te larta gjemane pompat jam te ardhura nga gjemani sherbim eshte i shpejt dhe dhe i mir me cmin mjaft te folitshem ju mir presim gjithmon ne sherbimi tuj cali compani .de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim