Views origjinale(Njerzore) per YouTube

Shitet nga: Labinot 15 Jan 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Të tjera
Nese jeni artist, kengtar, aktor, etj. te ri ose te vjeter ne skene dhe deshironi me shum fame kombetare ose nderkombetare ateher jeni ne vendin e duhur per ta fituar ate.
Views 100% origjinale te faktuar se shikohen nga vet njerzit dhe jo nga robotet ofrohet vetem nga ne,
Qmimi per 100,000 views shqiptar eshte 1000 euro.
Ndersa per 100,000 views nga popujt jo shqiptar kushton 5,000 euro.
Per me shum mund te shkruani ne gmailin tone: labinot.official@gmail.com pastaj aty ju dergojm nr tone te viberit per te folur me gjersisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim