japim karrika tovolina si dhe tenda me qira

Shitet nga: nezir selmani 14 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Të tjera
japim karrika tovolina si dhe tenda me qira
topliqan jeta re kontaktoni ne nr 044-273-958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim