japim korrika tovolina si dhe tenda me qira

Shitet nga: nezir selmani 16 Dhj 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Të tjera
japim korrika tovolina si dhe tenda me qira
kontaktoni nr tel 044-273-958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim