Bajm transport neper kosov dhe shqipri

Shitet nga: Bujar 02 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bajna transport aneban kosoves dhe nshipri me pesh tej 10 tona ju mir presum me qmim shum te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim