Bejme transport per qa dush me kombi

Shitet nga: driton 15 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Transportojm gjithqka e kudush vetem kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim