transport me kamion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BINA-COM 20 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
BEJME TRANSPIRTIN ME KAMION 044767070
044814461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim