Sherbime ndertimore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: sh.p.k fitorja comerc 27 Jan 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
sh.p.k. fitorja komerce ben ndertime te ndryshme komerciale si dhe individuale. ndertime te llojeve te ndryshme me ekipet e veta deri ne qelsa ne dore. firma jon esht themeluar ne vitin 2002 ku ne at koh ka operuar ne prishtin deri ne 2005 pastaj ka vepruar ne vende te ndryshme te kosoves duke ekzekutuar punime te ndryshme ne kosov. perveq gjitha ndertimeve dallojm ate te XHAMIES SE MADHE NE LAGJEN DARDANIA NE GJILAN.ETJ. qmimet e ndertimit jan shum te volitshme per punen cilsore dhe profesionale qe behet ne nuk ju zhgenjejm. nr. tel. 044297110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim