Sana

Shitet nga: patriot 27 Nën 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
shitet sana osht shume e mire eshte e sivjetit dhe eshte ne pleme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim