Speca

Shitet nga: Kushtrim 10 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Kemi speca djegs dhe pa djeges,specat nuken te fresket drejtperdrejt prej bashces aty per aty
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim