qereq te shuar

Shitet nga: nuhi 10 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
shesim qereq me shumic dhe pakicë te shuar dhe te pa shuar àsht shum i mir i pjekur me dru vet e prodhojm garantoj ne cilësi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim