VESHMBATHJE PER TE GJITHA MOSHAT

Shitet nga: 044 336 055 19 Maj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Likuidim i mallit. Shes mallin e butikut posedojm veshje per te gjitha moshat dhe te dy gjinit. Presim blers serioz. Numrat kontaktues : Tel 044/336-055 si dhe 049/336-055. Dhe viber +38649336055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim