Bejm Muzik Live per Dasmat dhe ahenget familjare..

Shitet nga: dj dibra 21 Pri 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Muzikë
Bejm Muzik Live per dasmat dhe ahenget tuaja Familjare.
Bejm dhe ingjizim professional me kamer.
ju Mir presum
DJ DibRa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim