Surla

Shitet nga: Isak 23 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Muzikë
Urgjent, shitet surla kjo qe shifet ne foto, ose bejme ndrrime me ndonje tupan ose me sint, te interesuarit dua qe te jene serioz dhe te sinqert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim