dj dibra

Shitet nga: Dibrani 07 Gsh 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Muzikë
bejm Muzik Live dhe Dj per dasma dhe ahengjje te ndryshme Familjare
japim Zerim me qera
japim shatora karrika tavolina me qera
tel 045 588 737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim