17 KOMPJUTER DELL OPTILEX GX620 19 INCH MONITORI

Shitet nga: IRFAN 18 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHITEN 17 KOMPJUTER DELL OPTILEX GX 620 MONITORI 19. INCH SHUM TE MIR TE PERDORSHEM. PER MASHUM INFO NA LAIMRO NE KET NR 044 10 50 55 SI DHE 049 670 735. SHITEN EDHE ME PAKIC. KOMPJUTERAT JAN KOMPLET SHTEPIZ MONITOR TESTATUR MAUS KABLLA TE RRYMES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim