Ekran per pc plazma

Shitet nga: Amit 15 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 2 ekrana per pc. Firma accer jon te ardhun nga zvicrra dhe jon ne gjendje te mir. 25 ero per 1 o qmimi dyt 50 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim