INSTALOJ PROGRAM PER LLOGARITJE NE MARKET

Shitet nga: isak 01 Shk 02:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Instaloj programin per llogaritje ne market programi asht shum i let per perdorim asht shqip dhe shum i perdorshem programi asht i pergjithshem nuk asht me mirmbajtje qysh pe shesin krejt tjert kta niher e instalon dhe e ki per gjith jo vjetor sikur tjert qe pe instalojn tani qdo vit mi dhan ka100-150€ per mirmbajte per kta ska nevoj ky program ka mundsin mu lidh me ark fiskale pra printera fiskal dhe printera tjer te thjesht ka mundsi te ndryshme mund te perdoret edhe me server qender per mi lidh me shum kompjutera me arka te ndryyshme ne te njejten koh 20-30 apo ma shum kompjutera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim