Kompjutera Komplet

Shitet nga: Valon 14 Sht 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shesë 10 kompjutera komplet per internet kafe me kabllo me dy sfiqa shperdares dhe me progam Handy Cafe te gatshum per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim