Kompjutera lipjan

Shitet nga: Valon 18 Tet 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Kompjutera desktop
10 copa qmimi 600 ero 5 copa jan 1 g dhe 5 copa jan 512 dhe ne te gjitha kabllat me 2 sfiqa si dhe me progarm Handy Caffe te gatshum per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim