Monitor xxxl

Shitet nga: Toni 14 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes Monitor te ardhura nga zvicrra kam dy lloj 25 ero dhe 50 ero 044640771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim