PC GAMING shtepiza ibm lenovo urgjent dhe shum l..

Shitet nga: Ardi 01 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHITET SHTEPIZA IMB LENOVO ME KETO PERFORMANCA

PROCESOR : 2.80GHZ
HARDISK : 160 GB HDD
RAM MEMORY : 1GB (1024MB)
KARTELA GRAFIKE 128 i3 d.m.th intel
WINDOWS : 7
PER INFORMATA KONTAKTO NE NR 045834776 , muni me kontaktu edhe permes viberit i cili eshte numri +37744299321

shtepizen e shes shum lir perarsye se jan tum vy paret , qe ka bleres serioz mujm edhe me jau ul qmimin .

shtepizen veq muni me formatizu dhe eshte ne gjende prefekte , gjithashtu bon edhe shum lojra te ndryshme si psh,

COUNTER STRIKE 1.6
LEAGUE OF LEGENDS
GTA SAN ANDREANS
GTA VICE CITY

e shum e shum lojra te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim