Acer aspire one dhe Intel (notebook)

Shitet nga: AGON 27 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shiten per pjese .
aceri e ka ekranin e thym kurse Intelit ju ka prish shiriti i ekranit.
Inteli eshte vetem 1 muaj i perdorun por e ma ka lshu shiriti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim