Acer aspire 7040G

Shitet nga: Agon 16 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Acer
Modeli: Aspire
Acer aspire 7040G. Lloptopi krejt tjerash esht ne rregull po pllaken grafike e ka te djegur d.m.th te prisht dhe nuk puno. Lloptopi ka adopterin e vet orogjinal.
Qmimi osht 130 euro
Me shum info +38649822762
044822872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim