Dell Precision Workstation M3800 - Touchscreen

Shitet nga: Nik 18 Jan 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 77 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

490 EUR   640 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Dell
Modeli: Precision
Dell Precision Mobile Workstation M3800


I sapo ardhur ne Kosove. Eshte ne gjendje shume te ruajtur dhe punon perfekt.


Specifikacioni:

Processor:
Intel® Quad Core™ i7-4712HQ, 2.30GHz up to 3.30GHz Haswell
Core: 4, Threads 8, Cache 6MB

Ram:
16 GB DDR3L 1600MHz

HDD:
SSD 512GB 6gb/s

Ekrani:
Touchscreen LED ULTRA HD 4K 15.6"
UltraSharp, TrueLife, PremierColor technology, Corning Gorilla glass NBT
Resolution 3200 x 1800


Grafika:
NVIDIA Quadro K1100M
Graphic Installed Size: 2 GB
Discrete Graphics Processor -Yes

Thunderbolt
Webbkamera- HD 720P camera
Touchpad & Backlit keyboard (Tastatur e ndriquar)

Dolby® Home Theater® v4
Ultranav
Nätverkskort: 10/100/1000
Bluetooth 4.0
USB-C
SD Card Reader
Mini displayport - HDMI

Original Windows 10 64bit PRO.Ju lutemi ne rast te ndonje pyetjeje se pari me kontaktoni permes e-mailit ... (nr i tel eshte i prindit e ai nuk kupton shume sa i perket specifikacionit te laptopit)Ju lutemi ne rast te ndonje pyetjeje se pari me kontaktoni permes e-mailit ... (nr i tel eshte i prindit e ai nuk kupton shume sa i perket specifikacionit te laptopit)


Qmimi 490 Euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim