LLAPTOP ACER ASPIRE 7715 180€ 17.3inch

Shitet nga: isak 15 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin acer aspire 7715 llaptopi asht shum i mir dhe shum i rujtun po thuajse i ri i posa ardhur nga zvicrrae llaptopin e jap me garancion llaptopi i ka performancat qe shihet ne foto 4gb ram memory 640gb hdd ekranin 17.3inch hd e shum karakteristika tjera arsya pse e shes esht se i kam edhe 2 copa tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim