LLAPTOP ACER ASPIRE7740 CORE I5 250€

Shitet nga: isak 27 Shk 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin acer aspire 7740 core i5 4 gb ram memory 19inch asht shum i mir dhe i shpejt ka te instalun windows 10 shum pak i perdorur 4 muj llaptopin e shes me garancion arsya pse po e shes shum i madh po du me ble nja ma te vogel qmimi 250€ mund te kontaktoni dhe ne viber +37745553928
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim